Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Moda Chester Köşe Takımı

Moda Chester Koltuk

Büyük salonlarınız için rahatlıkla Moda Chester Koltuk ürünümüzü tercih edebilirsiniz. 320x400 ölçülerinde üretim yapılan bu köşe koltuk ürünü sayesinde büyük salonlarınızda gösterişli bir koltuğa sahip olabilir ve misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Sizlere özel olarak ürettiğimiz klasik çizgilere sahip olan bu köşe koltuk aynı zamanda özel malzemelerden üretilerek oldukça rahat bir oturumu tatmanızı sağlamaktadır.

Birinci sınıf malzemeden üretilen koltuk sayesinde uzun yıllar koltuk sorununuzu bir köşeye koyabilirsiniz. Gürgen ağacından üretilerek sağlam bir iskelete sahiptir. Bu sayede herhangi bir şekilde çökme gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Aynı zamanda firma olarak daha büyük veya daha küçük ölçülerde bu köşe takımına sahip olmanız için özel üretimler de yapmaktayız.

Bazı müşterilerimiz evlerine özel olarak köşe koltuk yaptırmak istemektedir. Firma olarak bu ihtiyaca karşılık vermek için Moda Chester Koltuk ürünleri özel ölçülerde üretilebilmektedir. Üretim işlemleri öncesinde personelimiz ücretsiz olarak koltuğunuz için ölçü almaktadır. Ölçü alma işlemlerinin yanı sıra renk olarak da sizlere seçenekler sunulmaktadır. Evinizdeki diğer eşyalara ve zevkinize göre istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

Kumaş seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Sizlere silinebilir ve kir tutmaz kumaşlar sunmaktayız. Bu sayede koltukların temizlikleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Sizin belirlediğiniz özellikler sonrasında üretim işlemleri kısa bir süre içerisinde başlatılmaktadır. Bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde üretimlerimizi yaparak sizlere köşe koltuğunuzu hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız.

Ürün Adı : Moda Chester Koltuk

Fiyat : 7.300 TL Ölçü : 320 x 400

Comments are closed.