Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Madison Özel Ölçü Köşe Takımları

Madison Köşe Takımı

Madison köşe koltuk takımları, leke tutmayan siline bilme özelliğine sahip mikrofiber gibi her kalitede ve renkte çeşitleri olan ve garantili kumaşlardan oluşmaktadır. Madison köşe koltuk takımının en büyük özelliklerinden bir tanesi de leke tutmama özelliğine sahip olmasıdır. Üzerine dökülen herhangi bir şeyi silinmesi ile birlikte leke tutmama özelliği söz konusudur.

Madison köşe koltuk takımının kumaşlarının garantili olması da herhangi bir sorun sonrasında kumaşlarının birebir değişmesini sağlama imkanları bulunmaktadır. Madison köşe koltuk takımının boyutu 280*170 ebatlarındadır. Madison köşe koltuk takımının fiyatı 2.800 TL'dir.

Madison köşe koltuk takımları uygun fiyatları ve rahat oturma konforu ile bir çok kişi tarafından tercih edilen bir köşe takımı olarak dikkat çekmektedir. Madison köşe koltuk takımlarının beyaz ve açık renkli kumaş modelleri bulunmaktadır. Müşteriler istedikleri renk ve ölçülerde Madison Köşe Koltuk takımına sahip olabilmektedirler. Kumaşlarda renk ve desen seçeneklerinin sınırsız olması nedeni ile müşterilerin tercih çeşitliliği söz konusudur.

Madison köşe koltuk takımı, kullanılacak odaların dekorlarına kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Özellikle orta sehpa ve yastık dekoru ile hoş bir görüntü sergilemektedir. 8 adet büyük 4 adet de küçük yastıkları bulunan bu takımın, renk çeşitliliğinin fazla olmasından dolayı özellikle müşteriler bu takımı kullanacakları odanın duvar rengine uyumlu olması için duvar rengine göre renk belirlemektedirler. Bu durumda Madison köşe koltuk takımının dekoruna ayrı bir güzellik katmaktadır.

Ürün Adı : Madison Köşe Koltuk

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3000 TL

Ölçü : 280 X 170

Comments are closed.