Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Lüks Köşe Takımı

 

Yoğun geçen yorucu bir günün ardından evinize geldiğinizde kendinizi atabileceğiniz, rahatlayabileceğiniz bir koltuk sahibi olmak önemlidir. Son yıllarda mobilya seçiminde köşe koltuklar oldukça tercih edilmeye başlanılan modeller arasındadır. Hem rahat kullanımıyla hem de fonksiyonel oluşu nedeniyle mekanlarınızı kombinleyebilirsiniz. Yataklı ve sandıklı modellerinde olduğu seçenekler sunulmaktadır.

Eğer kalabalık bir aile değilseniz bu mobilya tam size göre. Evinize gelince ayağınızı uzatıp dinlenebileceğiniz, odalarınızı yeni bir tarza kavuşturan mobilyalar oturma odalarında kullanıldığı gibi diğer odalarda da kullanılabilir.

Mobilyamız yüksek 17 cm’lik ayakları sayesinde alt kısımlarının temizliğinde kolaylık sağlar. Birçok renk seçeneği olan bu ürün, üç parçadan oluştuğu için ayrılarak farklı odalarda değerlendirilebilir. Hem spor hem şık bir görüntü veren koltukta kullanılan kumaş leke tutmaz kumaş olup bayanları büyük bir yükten kurtarmaktadır. Kolay temizliği ile daha uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Evdeki birçok mobilyayla kolay uyum sağlayıp beraber kullanma avantajı olan bu ürün, küçük evler için iyi olmaktadır. Hem evlerde hem ofislerde kullanılabilen bu mobilya fiyat olarak da farklı koltuklara göre daha uygun bulunmaktadır.

Sade ama özgün evler isteyen bayanların tercihi olan bu mobilya, yerleştirilirken odayı daraltmayacak şekilde dengeyi bozmadan yapılmalıdır. Yanındaki uzun puflar ise takımı tamamlar tarzdadır ve evde çok işinize yarar. Koltuğun uzun kenarı odanın uzun duvarına yerleştirilirse oda daha havadar olacaktır.

Ölçü : 300 X 200 Fiyat : 4.000 TL
 

Comments are closed.