Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Lilyum Elit Köşe Koltuk

Ev ve işyerleri için hazırlanmış tercihe göre U ve L köşeli koltuklardır. Renk, kumaş, ölçü seçimleri için katalog ve tercih sınırsızdır. Genel standart ölçüleri 320 x 410 x 210 olarak belirlenmiştir. Oda biçimi ve oturma şekline göre köşe koltukların yeri belirlenebilir. Zevke ve tarza uygun olarak kumaş seçimleri yapılmaktadır. Kumaş deseni, rengi, biçimi hazır örnek kataloglarda verilmiştir. Katalog içerisindeki köşe koltuk seçimleri üzerinde isteğe göre değişiklik yapılmaktadır.

Koltuk kumaşları silinebilir yapıdadır. Her kalitede keten ve mikrofiber gibi her renkte seçenek bulunmaktadır. Kaliteli ürünlerin kullanılması ile ürünler aynı zamanda garantilidir. Biçim ve koltuk tipine göre ürün fiyatları değişmektedir. Örneğin; köşe koltuk takımlarının fiyatı : 4. 900 TL’dir. Ürün üzerinde desen ve renk değişikliği yapılabilir. Kumaş seçimi sınırsızdır. Leke tutmaz özelliği ile koltuk renklerinde herhangi bir renk atma ya da solma gibi durumlarda karşılaşılmaz. İsteğe göre deri, keten, mikrofiber işlemeli koltuklar mevcuttur.

Köşe koltuğunun yanında ek olarak piyon, kollu piyon, orta sehpa, yan sehpa gibi ürünlerde eklenmektedir. Sehpalar köşe koltuğu fiyatına dahil değildir. Belirlenen fiyat kumaşlı köşe takımı için geçerlidir. Köşe koltuk takımları 2 yıl garantili olması ile beraberinde kaliteli ürün malzemeleri kullanılmıştır. Ürünlerde herhangi bir hasar durumunda (yanma, yırtılma vb.) garantisi geçmeyen ürünlerde hasar sorunu giderme ve değişiklik yapılmaktadır.

Ürün Adı : Lilyum

Fiyat : 3300 TL

Ölçü : 320 x 410 x 210

İhtiyaca göre u köşe veya l köşe koltuk olarak kullanabilirsiniz. Özel ölçü ve kumaş seçimi sınırsızdır.

Kumaş : Leke tutmaz silinebilir keten microfiber gibi her kalitede ve her renkte kumaş seçeneği bulunmaktadır. Bütün kumaşlarımız garantilidir.

Comments are closed.