Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Lauren Köşe Koltuk Takımları 3550 ₺

Lauren Köşe Takımı

Lauren köşe koltuk takımı, leke tutmaz silinebilir keten mikrofiber gibi her durumda ve kalitede ayrıca her renkte kumaş seçeneği bulunmaktadır. Lauren köşe koltuk takımları garantili bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Lauren köşe koltuk takımının ölçüsü 300*300 ebatlarında yer almaktadır.

Fiyatı 3.550 TL olan Lauren köşe koltuk takımı kolsuz olan kol yerinde aksak bir mekanizma yer almaktadır. Oturum süngeri olarak da innova denilen parçalı oturum süngerine sahiptir. Sandıklı kol sayesinde evdeki küçük eşyaların saklanması ve muhafaza edilmeleri sağlanmaktadır.

Ayrıca sandıklı kol bölümü gazetelik ve kumanda gibi gereksiz eşyaların muhafaza edilmesi için oldukça önemlidir. Lauren köşe koltuk takımına sahip olmak isteyen kişiler özel ölçü ve sınırsız kumaş seçenekleri ile bu modele sahip olabilmektedirler.

Lauren köşe koltuk takımları, kullanıcıların oturma ya da misafir odalarında istedikleri gibi dizayn edebilecekleri şekilde üretilmiştir. Konforlu bir kullanım özelliği sayesinde bir çok kişi tarafından tercih nedeni olarak gösterilmektedir. Çeşitli renk türlerine sahip olan bu köşe koltuk takımı, üzeri kolay silinebilen ve kir tutmayan özelliği sayesinde görünümünde bir değişiklik olmamaktadır.

Sağlam bir üretim aşamasından geçtikleri için uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca orta sehpası sayesinde tam bir bütünlük oluşturarak odanın dekorunda da oldukça güzel bir görselliğe sahip olmaktadır. Uygun ödeme koşulları ile oldukça uygun bir köşe takımı olan Lauren köşe koltuk takımı oldukça ilgi görmektedir.

Ürün Adı : Lauren Köşe Koltuk

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3.550 TL

Ölçü : 300 X 300

Comments are closed.