Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Kayla Köşe Koltuk Takımı

Kayla

Köşe koltuklarda tercihlerini şık seçimlerden yana kullanmak isteyen kişiler Kayla köşe koltuk modellerini tercih edebilirler. Kayla köşe koltuk takımı 300x300 ölçülerde standart olarak tasarlanmıştır. Dilerseniz üründe ölçü değişiklikleri yapılabilmekte, salonunuza ya da oturma odanıza uygun olarak köşe koltuk modelleri tasarlanabilmektedir.

Kayla köşe koltuk takımı krem ve kahverengi tonlarında üretilmiştir. Kumaşı tay tüyünden üretilen ürün leke tutmaz özelliklere sahiptir. Dilerseniz ürünün kumaş seçiminde de değişiklik yapabilirsiniz. Kumaş değişikliği yapabileceğiniz üründe aynı zamanda renk değişimi de yapılabilmesi mümkündür.

Kayla köşe koltuk takımı kendinden sehpalı olarak üretilmiştir. Ahşap sehpa yeri aynı zamanda dekorasyon amaçlı da kullanılabilmektedir. Dilerseniz saksılarınızı sehpa üzerinde sergileyebilirsiniz. Kayla köşe koltuk takımı sizlere ücretsiz nakliyat imkanı ile gönderilmektedir. Sizlerde Kayla köşe koltuk takımlarına 3.200 TL'ye sahip olabilirsiniz.

Kayla köşe koltuk takımı ayakları ahşap materyallerden üretilmiştir. Aynı zamanda ürünün ahşap kasası kumaş altında kaldığından dolayı yıpranmalara karşı da dayanıklı olarak üretilmiştir. Ürün yüksek ayaklardan oluştuğundan dolayı da sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mikrofiber kumaş özelliğine sahip kumaşlar sayesinde koltuklarınızı leke tutmaz. Dilerseniz leke tutmayan keten kumaşlar ile de koltuklarınızı değiştirebilmeniz mümkündür. Ürün nakliyat ücreti alınmadan kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Ürün Adı : Kayla

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3.200 TL

Ölçü : 300 X 190

Comments are closed.