Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Jenna Köşe Takımı 2600 ₺

Günümüz çağında koltuk takımları arasında en çok tercih edilen koltuk takımları köşe koltuklar olmuştur. Bu köşe koltuk takımlarını salonunuz da mutfağınızda küçük oturma gruplarınızda kullanabileceğiniz gibi aynı zaman da açılır kapanır olarak da tam bir koltuk takımı seti haline de getirmeniz mümkündür.

Birçok markanın üretmiş olduğu köşe koltuk takımlarının en çok tercih edilen Jenna Köşe Koltuk takımı ile sizde sevdiklerinizi daha huzurlu ve yumuşak bir ortamda ağırlamanız mümkündür.

Jenna Köşe Koltuk takımı model olarak her zaman her odaya uygun olarak üretilmiş ideal bir modeldir. Sade ve şık bir görüntüsü olan bu model ile sizde dilerseniz bazı dönemlerde sadece yastık kılıflarını değiştirerek bu köşe takımını daha spor bir hala dönüştürmeniz mümkündür.

Yumuşak oturumu sayesinde süngerinde ve geniş oturma payı sayesinde belirli bir mesafe oturma payı bırakılarak rahat ve kullanışlı bir koltuk takımıdır. Ölçüleri 250x160 olan bu köşe takımının fiyatı 2,600 TL ‘dir. Kumaşının kendi özelliği ile herhangi bir leke tutmadan silinebilir ve aynı zamanda microfiber gibi birçok şekillerde ve hemen hemen her renk de kumaş seçeneği bulunan bu koltuk takımının kumaşlarının herhangi birisi bile olsa garanti kapsamına girmektedir.

Gizli ayak bölmesi bulunan bu köşe takımının 3 cm kadar bir ayak bölmesi vardır. Ahşap ayak kullanılan bu köşe takımını istediğiniz renk ve kumaşta yaptırmak size kalmıştır.

 

Ürün Adı : Jenna

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 2.600 TL

Ölçü : 250 x 160

 

Comments are closed.