Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Gül Köşe Koltuk 2450 ₺

Günümüz evleri artık küçük olduğundan dolayı odalar artık Köşe koltuk takımları sığmaktadır. Bu sebeple birlikte size Gül Köşe Koltuk takımından bahsetmek istiyorum. Köşe koltukta istediğiniz renk seçeneğini size sunmaktadır ve böylece odanızda ki diğer mobilyalara uygun da renk seçeneğine göre yaptırmanızı size imkan sunmuşlardır. Odanızın metrekaresine göre özel ölçüm yapma imkanını vermektedirler.

Bayanlar içinde özel bir örtüye gereksinim duymayacakları kumaşlarla dizayn edilmiş ve leke tutmaz özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Kumaşlarınızın yırtılma ya da parçalanma durumun da vermiş olduğu garanti ile yeniletebilirsiniz. Köşe koltukların ayakları da tahta yerine metal olması daha sağlam olduğunu göstermektedir.

Kumaşların yıkanabilir özelliği sizin tertemiz bir koltuğa sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. Maliyeti açısında da bireyleri zorlayacak bir fiyatı olmaması Gül köşe koltuk almanızı sağlamaktadır. Artık işten yorgun halde geldiğiniz de koltuğun rahatlığıyla kendinizi üstüne atabilir ve günün yorgunluğu atabilirsiniz size çok rahat ettirecek dizaynda üretilmiş olması verdiğiniz paranın da hakkını vermiş olur.

Gül Köşe Koltuk aldığınız da size de nakliye de ücret almayarak sizi bir kez daha mutlu edecek firmanın size sunduğu koltuklar her türlü bireylerin keyfini düşünülmüş şekilde yapılmıştır.

Maliyetten önce insanların rahatlığı düşünülmüş ve temizlenme sayesinde de kir tutmayan özelliğiyle de adeta insanların içini açan koltuk olma özelliğini taşımaktadır. Sizin yapmanız gereken mağazaya gidip köşe koltuğu almanız zaten firma her şeyi sizin adınızı düşünmüş olacaktır siz keyfinize bakın.

Ürün Adı : Gül

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 2.700 TL 2.450 TL 

Ölçü : 300 x 180

 

Comments are closed.