Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Green Köşe Koltuk Modeli

 

Mobilya seçilirken öncelikle kullanışlı olmasına önem verilmelidir. Özellikle takımlarda en çok şikayetler parçalı minderlerden üretilen modellerden gelebilmektedir. Minder kayması gibi şikayetlerin yaşanmaması için sabit minderli modelleri tercih etmeniz her zaman daha faydalı olacaktır.

Green mobilya modern renklerde tasarlanmıştır. Dilerseniz üründe renk değiştirme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Green mikrofiber yapıda olmasından dolayı leke ve kir tutmayan bir üründür. Bu nedenle özellikle temizlik açısından rahat kullanım isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yüksek ayaklara sahip olan Green,  aynı zamanda yine temizlik açısından sizlere kolaylık imkanı sunmaktadır.

Green, ölçüleri 300x190 olarak üretilmiştir. Dilerseniz aynı ürünü farklı ölçülerde satın alabilirsiniz. Ürünlerin rengi ve ölçüleri ile ilgili değişimler için iletişim numaralarını arayarak bilgi verebilirsiniz. İstediğiniz modelde üretilebilen ürünler aynı zamanda ücretsiz nakliye imkanı ile sizlere teslim edilmektedir.

Green, aynı zamanda yıkanabilir özellikte tasarlanmıştır. Özellikle yorgunluklarını atmak isteyen kişiler için tv koltuğu şeklinde tasarlanıp , modern tarzda dizayn edilmiştir. Dilerseniz ürünün kumaşını da değiştirebilme özelliğine sahipsiniz. Green köşe koltuk takımı 3.700 yerine 3.100 tl'den satışa sunulmuştur. Ürün hakkında detaylı bilgi için e mail atabilirsiniz.

Ölçü : 300 X 190 - Fiyat: 3100 ₺
 

Comments are closed.