Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Farbela Köşe Koltuk 3750 ₺

Farbela köşe koltuk

Köşe koltukta rahatlığı isteyen kişiler Farbela köşe koltuk modellerini tercih edebilirler. Kullanım açısından oldukça kolaylık sağlayan ürün kuş tüyünden üretilmiştir. Rahatlığı ve lüksü bir arada yaşamak isteyen kişiler Farbela köşe koltuklarını seçerek doğru bir seçim yapmış olurlar. Farbela köşe koltuklar boyun kısımları ayarlanabilme özelliğine sahiptir.

Farbela köşe koltuk takımları ayarlanabilir 8 mekanizmadan oluşmaktadır. Ürün füme renginde üretilmiştir. Dilerseniz üründe kumaş ve renk değişikliği yapabilirsiniz. Leke tutmaz kumaştan üretilen ürün oldukça kalitelidir. Sizlerde konforu koltuklarınızda yaşamak isterseniz Farbela köşe koltuğa 3.900 yerine 3.650 tl'ye satın alabilirsiniz.

Farbela köşe koltuk takımı minderi 3 parçadan oluşur ve koltuk minderleri sabit olarak üretilmiştir. Üründe minderlerin kayması gibi bir şikayet olmadığı için kullanımı son derece rahattır. Geniş yapıda olan Farbela köşe koltuk mikrofiber yapıda olmasından dolayı leke tutmayan bir özelliğe sahiptir. Ürün kaliteli kumaşlardan üretildiği için temizlik açısından sizlere herhangi bir sıkıntı vermemektedir. Dilerseniz ürüne ücretsiz nakliye imkanı ile sahip olabilir taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Farbela köşe koltuk takımlarında ölçü ve renk değişikliği yapabilme imkanınız vardır. 8 mekanizmadan oluşan minderleri sayesinde baş ve boyun ağrısı sıkıntıları yaşamazsınız. Koltukların ayarlanabilir olması kullanım açısından sizlere kolaylık imkanı sunmaktadır.

Ölçü: 280 X 280 - Fiyat: 3750 TL
 

Comments are closed.