Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Expo Köşe Takımı 2350 ₺

Expo Köşe Takımı

Expo Köşe Takımı

 

150 x 270 cm ebatlarında olan köşe koltuk grubu, Alan ve şekil sıkıntısı olan odalar için L şeklinde ve modüler olarak tasarlanmıştır. Yani konulacak odanın şekline göre parçalara ayrılabilir, yerleri değiştirilebilir durumdadır. L kısmı yan yana getirilip yatak olabildiği gibi, herhangi bir şekil değişikliği yapılmadan sadece minderlerin alınmasıyla bile tek kişilik yatak olarak kullanılabilmektedir. Silinebilir keten veya microfiber leke tutmayan kumaştan yapılmıştır.

Her renk kumaş seçeneği mevcut olup, küçük ve çocuksuz ailelerde daha çok açık renk, çocuklu ve geniş aileler içinde nispeten daha koyu renk grubu kumaşlar önerilmektedir. Tüm kumaşlarımız 2 yıl garantilidir.

Benzerlerinin aksine, köşe takımı makassız olarak üretilmiş olup alt tarafı herhangi bir eşya koymak amaçlı olarak kullanılamamaktadır. Bu durum köşe takımının gereksiz hareket etmesini ve asıl amacı dışında kullanılmasını engelleyeceğinden dolayısı ile kullanım ömrünü uzatacaktır.

Expo köşe koltuk takımı ideal bir köşe takımı tarzında olup oldukça sade ve şık bir modeldir. Hatırı sayılır bir genişlikteki oturum mesafesine sahip olan koltuk takımının iç kısmında kullanılan sünger yumuşak bir kıvamda olup köşe takımının alt tarafında 30 mm lik gizli ve ahşap ayaklar kullanılmıştır. Verilen siparişe göre özel renk ve ölçülerde de imal edilebilecek olan Expo Köşe Koltuk Takımı 2.350 TL lik fiyatı ile de müşterisini oldukça memnun etmektedir.

Ölçü : 270 x 150 Fiyat: 2350 ₺
 

Comments are closed.