Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Eros Lüks L Koltuk

Eros

Oturma odalarının ve salonların en önemli eşyalarından birisi olan koltuk takımı modellerinden birisi de köşe takımlarıdır. Köşe takımları kullanıldığı alanlardaki yeri oldukça geniş gösterir. Ayrıca kullanım olarak da köşe koltuk takımları kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Özellikle kullanım alanı küçük olan evlerde rahatlıkla bu şekildeki oturma odaları kullanılır. Köşe takımı modelleri arasında oldukça popüler olan modellerden birisi de Eros köşe takımıdır.

Üç parçadan oluşan köşe takımı standart olarak gri renktedir ancak kullanıcılar istedikleri renklerde koltuk sipariş edebiliyorlar. Ayrıca sadece renk değil, kumaş ve ölçü gibi birçok konuda istenilen özelliklerde Eros köşe koltuk takımı siparişi verilebilir.

Eros köşe koltuk takımının birçok özelliği bulunuyor. Bu özelliklerden biriside oldukça derin oturma alanına sahip olmasıdır. Böylece koltuğu kullanacak olan kişiler Eros köşe takımında çok rahat bir şekilde oturup, dinlenebilirler. Koltuğun birçok özelliğini kişisel olarak değiştirebileceğiniz gibi, koltuğun yan kısmında yer alan ahşap sehpayı da istediğiniz özellik ve renkte olmasını sağlayabilirsiniz.

Koltukla ilgili olarak verilen siparişlerin tamamı mümkün olan en kısa sürede hazırlanmakta ve sahiplerine teslim edilmektedir. 300 x 240 ölçülerinde olan Eros köşe koltuk takımını 2600 TL ödeyerek satın alabilir ve evinizin istediğiniz yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Standart olarak gri renkteki koltuğun minderlerinin ise bir kısmı koltuk takımıyla aynı renk, bir kısmı ise mavi ve beyaz renge sahiptir.

Ölçü : 300 x 240 - Fiyat : 3450 ₺
 

Comments are closed.