Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Dante Tay Tüyü Köşe Koltuk 3200 ₺

Köşe koltuklar, misafirperver insanların veya keyfine düşkün ev sahiplerinin vazgeçilmezlerinden sadece bir tanesidir. Her eve lazım olan bir ürün olarak nitelendirebileceğimiz köşe koltuklar, her ürün gibi materyaline ve kalitesine göre de farklılık gösterebilir. Köşe koltuktan da memnun kalınması için ürün seçiminde dikkatli olunması gereklidir. Ürün, sahibinin hem görsel hem de işlevsel olarak beğenebileceği bir şekilde seçilmelidir.

Dante Köşe Koltuk, alıcısının beğenisini kazanabilecek bir köşe koltuktur. Hem görselliği, hem kalitesi, hem de işlevi ev sahibini memnun edecek niteliktedir. Görünümüyle eve şık bir hava katacak olan Köşe Koltuk, kullanıcısını da kesinlikle rahat ettirebilecek bir köşe koltuktur.

Dante köşe takımı, leke tutmaz, silinebilen, keten, microfiber gibi seçenekleriyle, ev sahibine her kaliteden kumaş seçme hakkı sunar ve sahip olduğu birçok renk seçeneğiyle de alıcısına zevkine göre hareket etme olanağı tanır.

Tüm kumaşları garantili olan dante köşe takımı, döneme göre çok günceldir ve konforludur. Oturma işlevi gören sünger, kişiye göre yumuşaklık ve sertlik ayarlama olanağı sunar. Çoklu renk seçeneğiyle de, her zevkten ev sahiplerine kendi seçimlerini yapma hakkı verir. Ayrıca, evin kendi ölçüsüne göre de ayarlanabilir.

Kısacası, Dante Köşe Koltuk, her zevkten ev sahibine, evinin ölçüsü veya modeli ne olursa olsun, kişisel seçim hakkıyla beraber konforlu bir yaşam ve ev içerisinde şık bir görünüm sağlar. Uygun fiyatlarıyla da Dante Köşe Koltuk, her ev sahibinin beğenisini kazanabilecek bir üründür.

Ürün Adı : Dante

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3.200 TL

Ölçü : 270 x 170

Comments are closed.