Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Class Chester Köşe Koltuk

Ürün Adı : Class Chester Koltuk

Class Chester Koltuk

Evinizde özel bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız Class Chester Koltuk ürünümüzden yararlanabilirsiniz. Sizler için özel tasarım olarak üretilmektedir. Tasarımı kadar kalitesinden de söz ettirmektedir. Gürgen ağacından üretilen iskelet sayesinde uzun yıllar herhangi bir deformasyona uğramamaktadır. Aynı zamanda kumaşları da birinci kalite kumaşlardan üretilmektedir. Farklı kumaş yapılarından üretilebilen bu koltukta tercih tamamen size bırakılmaktadır.

Silinebilir ve kir tutmaz kumaş kullanarak sizlerin koltuk temizliği konusunda herhangi bir sorun yaşamamanızda sağlanmaktadır. Böylelikle koltuklarınızın temizliğini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ömür boyu kullanabileceğiniz bir koltuğa kavuşmak istiyorsanız kesinlikle bu ürünümüzden yararlanabilir ve hayalinizdeki koltuğa sahip olabilirsiniz.

Class Chester Koltuk standart olarak 260x330 ölçülerinde üretilmektedir. Ancak firmamız müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmak için kişiye özel ölçülerde de üretim yapmaktadır. Bu işlem için hatta personellerimiz ücretsiz olarak evinizde keşif işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ölçüler profesyonel ekiplerimiz tarafından alınmakta ve üretime hemen başlanılmaktadır. Aynı zamanda renk seçeneklerinde de yararlanabilirsiniz.

Kendi zevkinize göre, evdeki diğer eşyalarınıza göre renk ayarlama imkanınız da bulunmaktadır. Renk katalogumuzdan istediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Bu modelimizde oturma alanınız renkleri farklı yastıklar farklı renklerde olabilmektedir. Farklı ayaklık tasarımları ile de insanların dikkatini çekmektedir. İhtişamlı bir görüntüye sahip olan koltuğumuz özellikle salonunuzda gösterişli bir şekilde kendini sergileyecektir. Uygun ödeme koşullarından yararlanarak sizlerde bu koltuğa sahip olmak için siparişlerinizi verebilirsiniz.

Fiyat : 8.700 TL Ölçü : 260 x 330

Comments are closed.