Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Blue L Köşe Koltuk

Blue köşe koltuk

Blue köşe koltuk takımı şık ve şirin bir koltuk takım modelidir. Silinebilen ve leke tutmayan kumaştan imal edilmiştir. Keten ve mikrofiber kumaş seçenekleri mevcuttur. Her renk ve her çeşitten kumaş çeşitlerini seçebilir ve istediğiniz ölçüde ürerim yapılabilir. Kumaşlar garantilidir, yırtılma ve renklerde solma yapmaz bir sorun olduğu zaman da garanti dahilindedir.

Blue köşe koltuk takımı dar alanlarda çözüm olabilen bir modeldir, küçük bir model olduğu için küçük odalara sahip olanlar için tasarlanmıştır. Klasik ve modern çizgiyi aynı anda yansıtabilen her iki zevk sahiplerinin de tercih edebilecekleri bir koltuk takımıdır. Modeli farklı kılan bir tarafı da kavisli kol yapısı ve ahşap ayaklara sahip olmasıdır. Ahşap ayaklar hoş bir kombin ortaya koymaktadır. Gürgen iskeletten imal edilmiş ve silinebilir kumaş kullanılmıştır. Kullanışlı ve modern çizgileriyle tercih edilen modeller arasındadır.

Bu koltuk takımı adından da anlaşıldığı gibi blue (mavi) renk ile satıştadır, fakat dilediğiniz zaman farklı renk seçenekleri ile üretilmesi de mümkündür. Koltuk takımında kırlentler mevcuttur ve bu kırlentlerde isteğe göre desenli kumaşlar çalışılabilir. Yeni evli çiftlerin oturma odalarında ya da yalnız yaşayan bireylerin küçük evlerinde gayet hoş bir dekorasyon örneği oluşturabilir. Bu model canlı renklerin izlerini taşıyan kumaşlarla çalışıldığında şirin bir ortam yaratmaya yardımcı olur. Birlikte kullanıldığı diğer objelerle evlerinizde harikalar yaratabilirsiniz.

Ölçü: 280 x 180 - Fiyat: 2500 ₺
 

Comments are closed.