Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Axen Köşe Koltuk 3000 ₺

Axen Köşe Koltuk

Ev dekorasyonu yaparken koltuk takımı seçiminde köşe koltuk takımları tercihiniz oluyor ise farklı dekorasyon çeşitlerini Axen köşe koltuk takımları ile bulmanız mümkündür. Son zamanlarda yeni evli çiftlerin tercihleri arasındaki trend mobilyalar arasında yer alan köşe koltuk takımları dekorasyon için harika bir seçim oluyor. Rahatlığı ve işlevsel yönleri dışında ev içerisinde şık duruşu ile de dekorasyonunuzun bir tercihi olabilir.

Axen Köşe Koltuk takımının kumaşı, leke tutmayan ve silinebilir özellikteki keten microfiber gibi kumaşlardan yapılmakta olup, renk ve kalite çeşitliliği açısından da farklı alternatifler sunar. Axen Köşe koltuk takımı, 15 cm metal ayak ve 5cm ahşap baza üzerine 17 cmlik oturup süngeri koyularak hazırlanmış, rahat ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan bir modeldir. Özel ölçü ve renkte imal edilebilen koltuk takımının minderleri sabitlenmiş bir biçimde hazırlanılarak, farklı renklerdeki kol ile minder fitilleri ile görsel bakımdan zengin ve şık bir modeldir.

Renk seçimlerinizde nötr renkleri tercih etmeniz önerilir. Krem rengi, beyaz, kahverengi ve gri gibi renklerdeki köşe takımları daha çok tercih edilen renkler arasındadır. Çeşitli aksesuarlar yardımı ile duvarlarınız ile koltuk takımınızı kombin haline getirirseniz, görsel anlamda çok şık bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Axen köşe takımını evinizin dekorasyonunu şık bir hale getirmek için tercih listenize ekleyip, doğru konumlandırma ile görsel anlamda eviniz için iyi bir adım atmış olabilirsiniz. Genel olarak köşe takımlarının bir ucu duvar kısmına diğer ucu ise pencere tarafına bakacak şekilde konumlandırılır. Köşe takımının pencereden uzak olması evinizin odasını daha da küçük gösterecektir.

Ürün Adı : Axen Köşe Koltuk

Fiyat : 3.000 TL

Ölçü : 280 x 180

Comments are closed.