Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Arhus Köşe Koltuk Takımı

Köşe koltuk alırken koltuğun kumaşının özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Koltuğun sağlam olmasının yanı sıra kumaşında sağlam ve kaliteli olması gerekir ki ileri zamanlarda sorun yaşamamanız sağlansın. Kumaş kaliteli ise uzun süre kullansanız da her zaman ilk günkü güzelliğini koruyacaktır. Burada özellikle renk solması yaşandığı için insanlar bu konu sorun yaşayabilmektedir.

Bu nedenle koltuklarımızda her zaman birinci kalite kumaş kullanarak çok uzun yıllar renginde herhangi bir sorun olmadan koltuklarımızı kullanabilirsiniz. Renk konusunun yanı sıra kumaşın silinebilir ve kir tutmaz yapısı da önemlidir. Eğer kumaş silinebilir özelliğe sahip değilse ileri zamanlarda oluşabilecek herhangi bir kirin silinmesi çok zor olacak hatta kumaşta leke izleri kalacaktır. Bu gibi bir sorunla karşılaşılmaması için kullandığımız kumaşlar silinebilir özelliğe sahiptir.

Kir tutmaz ve silinebilir kumaşlar sayesinde Arhus Köşe Koltuk ürünü sizin için mükemmel bir tercih olacaktır. Aynı zamanda koltuk kumaşlarımızda her türlü renk seçeneği bulunmaktadır. Bu konuda sizler tamamen özgür olarak istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz renklerde kumaş üretimleri yapılarak koltuklarda kullanılmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanı sıra koltuk tamamen sizin istediğiniz ölçülerde üretilebilmektedir. Böylelikle ölçü konusunda da herhangi bir sorun yaşmazsınız. Üretim işlemleri bir hafta gibi bir sürede bitirilerek sizlere İstanbul içi ücretsiz bir şekilde evinize iletilerek yeni koltuğunuzu mutlu günlerde rahat bir şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Fiyatı:

2800 ₺

Per Month
  • Ölçü: 260x200
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Comments are closed.