Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Arci Özel Ölçü Koltuk

 

Arci, microfiber ketenlerden üretilmektedir. Bu tür ketenler leke tutmayan türdendir ve kolaylıkla silinebilirler. Microfiber kelime anlamı olarak elyafın binlerce küçültülmesi demektir ve bu sayede hem kir tutmaz hem de silinmesi durumunda ekstra bir şeye ihtiyaç duymadan kolaylıkla temizlenmeye olanak sağlar.

Arci, evleriniz için ideal bir koltuk takımıdır. Kalite olarak üst düzeyde olması çok fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Koltuklarımız dizayn olarak oldukça şık bir tasarıma sahip olmakla beraber rahatlık konusunda da rakipsizdir.

Geniş bir oturma alanı sunan Arci  aynı zamanda kullanmış olduğu yumuşak süngerleri sayesinde çok rahat bir oturum sağlamaktadır. Arci tasarımına bağlı olarak gizli ayak ya da ahşap ayak kullanmaktadır. Bu ayakların boyutu ortalama olarak 3 cm kadardır. Her renk ve her renge uygun kumaşlardan üretilmektedir.

Evinizin dizaynına göre verecek olduğunuz bilgiler doğrultusunda istediğiniz renk veya renklere uygun olarak size özel koltuk takımları almanız da mümkündür. Arci yüksek kalitede üretilmektedir. Bu yüksek kalite şartlarına rağmen fiyat konusunda oldukça uygundur. Fiyatlarımız ortalama olarak 2900 ₺ civarlarındadır. Boyut olarak sizlerin isteğinize bağlı olarak üretilmekle beraber standart boyutlarımız 320X240X160 'dır. Bu boyutlar evlerinize uygun değilse sizlere özel olarak üretecek olduğumuz koltuk takımlarında sizlerin istediği boyutları da kullanmamız mümkündür. Arci sizleri rahatına düşkün kişiler yapacaktır..

Ölçü : 320 X 240 x 160 Fiyat : 3600 ₺
 

Comments are closed.