Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Arandis Tasarım Köşe Koltuk Takımı

Arandis

İnce çizgilere sahip olan Arandis hem salonlarınızda hem de oturma odalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. İnce tasarımının yanı sıra yüksek ayaklıkları ile daha da gösterişli bir görünüme sahip olan ürün aynı zamanda oldukça rahattır. İnsanlar nova ürünlerinden yararlanmak istediklerinde sağlam olmalarının yanı sıra rahat olmalarını da isterler.

Bu isteklere karşılık doğru bir cevap vermek için kaliteli süngerler kullanılarak oturumun rahat olması sağlanmaktadır. Aynı zamanda geniş oturma alanı da sizin ve misafirlerinizin rahat bir üründe oturmaları mümkün olur. Bu harika üründe aynı zamanda kendi tercihlerinize göre değişikliklerde yapılabilmektedir. Bu değişiklikler sayesinde kendinize uygun bir koltuğa sahip olabilirsiniz.

Arandis sizin evinize göre özel olarak üretilebilmektedir. Bu konuda sizin istediğiniz ölçülerde üretimler yapılabilmektedir. Ölçü alma konusunda zorluk yaşıyorsanız bu işin personellerimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Personellerimiz evinize tam olarak uygun bir şekilde ölçü alma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda koltuğun renginde de değişikliklerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün kendi rengi ile yastıkların renginin değişik olması da mümkün olduğu için dilediğiniz kombinasyonu yapabilirsiniz. Sizlerden aldığımız bu bilgiler ile üretim işlemleri ortalama olarak bir hafta sürmektedir. İstanbul içi ikamet eden müşterilerimize de ücretsiz olarak nakliye hizmeti sunarak koltuğunuza hızlı bir şekilde kavuşmanızı ve evinize yerleştirilmesini sağlamaktayız.

  • Ölçü: 290x180
  • Fiyat: 3200 ₺
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Comments are closed.