Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Angel Köşe Koltuk 2600 ₺

Gün içerisindeki yorgunluğunuzu alacak, kahvenizi huzur içinde yudumlamanıza imkan verecek mobilya mı arıyorsunuz? Şüphesiz ev dekorasyonunda en önemli noktalardan birisi oturduğunuz köşe takımları dır. Takımları gerek rahat olması yönünden gerek sağlamlığıyla ön plana çıkar. Ayrıca aldığınız köşe takımının insan ve çevre dostu olmasına da dikkat etmelisiniz.

En sevdiğiniz filmi evinizde rahatça izlemek isteyen ev dekorasyonuna önem verenlerden misiniz? Cevap evet ise bu Angel köşe koltuk takımı tam size göre. Sevdiklerinizle beraber büyük bir akşam yemeği düzenlediniz ve elinizdeki meyve suyu köşe takımınıza döküldü diye üzülmeyin.

Leke tutmaz silinebilir keten microfiber kumaşıyla sizi bu durumdan kurtaracak olan bu takımını almak için hiç beklemeyin.

Ürünümüzün kumaşları garanti kapsamı içerisindedir. Köşenizin ölçülerine göre ürünümüzü tasarlayabiliriz. Verdiğiniz parayı kuruşu kuruşuna hak eden bu ürün yüzünüzü asla kara çıkarmayacaktır.

Siz beğenin biz istediğiniz renkteki ve ölçüdeki köşe koltuk takımını ayağınıza getirelim. Günlük yaşantımızda kullandığımız ve bir o kadarda üzerinde oturduğumuz takımlardan artık en konforlu olanlarını nerde bulacağımızı artık bilmiyoruz. Lüks köşe takımı sayesinde artık evinizde rahat edebileceğiniz ve size uygun fiyatlarla sizin ev bütçenizi sarsmayacak bir fırsatla geliyor. Bu takımından rahatını hiçbir yerde bulamayacaksınız. Bu takım sayesinde evinizde huzurlu ve kaliteli bir yaşam sizi bekliyor. Sadece takımı alacaksanız? Size uygun masa sandalye, yatak odası, misafir odası gibi evinizde ihtiyaç duyduğunuz bütün mobilyalar artık firmamızdan alabilirsiniz

Ürün Adı : Angel

Ölçü ve Fiyat

Fiyat :  2600 ₺

Ölçü : 300 x 170

 

Comments are closed.