Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Alissa Köşe Koltuk Takımı 3100 ₺

Alissa Köşe Koltuk

Evlerimizde bulunan tüm bunlar aslında rahatınıza ve keyfinize düşkünlüğünüzün ve hayat standartlarınızın göstergesidir. Rahatına, keyfine ve gösterişine önem verenler için hayret şık bir biçimde tasarlanmış ve istek üzerine özel üretim şeklinde de hazırlanabilen alissa köşe koltuk takımları tam bir şıklık ifadesidir. Her kalite de ve leke tutmaz mikro fiber kumaşıyla dar gelirlisinden zenginine kadar her kesime hitap eden bir kitleye sahip.

Koltuğun oturma bölümündeki singerler de gene aynı şekilde kişinin istediği şekilde yapılabiliyor. Yumuşak sert, az yumuşak gibi. Bu sayede belirli bir süre koltukta oturduktan sonra meydana gelen bacak uyuşması ve ağrı gibi rahatsızlıklarla karşılaşmazsınız.

Hem fiyat olarak cebinize hem de görsellik olarak evinize hem de rahatlık ve konfor olarak kendinize bir iyilik yapmış olursunuz. Sabah işe gittiğinizde tüm gününüz sürekli koşuşturmakla geçer ve akşama kadar inanılmaz derece de yorulursunuz ve neredeyse tüm enerjiniz bitmiş bir şekilde dönersiniz. O kadar yoğun tempodan ve yorgunluktan sonra rahatsız sert ve kalitesiz bir koltuk yerine sizi tamamen rahat hissettiren tüm günün kötü enerjisini sizden alarak sizi deşarj eden bir koltuk takımı ruh sağlığınız için de faydalı olacaktır.

Ürün Adı : Alissa Köşe Koltuk

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3.100 TL

Ölçü : 160 x 160 x 300

Comments are closed.