Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Alexis Kombin Köşe Koltuk

Alexis

Yeni bir ev aldınız ya da eski koltuk takımlarınızı değiştirmek istiyorsunuz. Hem evinize uyum sağlayacak hem de diğer eşyalarınız yanında sırıtmayacak. Uzun yıllar kullanacağınız bir koltuk takımı almak için bazı kriterlere dikkat etmek gerekir. Mesela içinde kullanılan iskeletin sağlamlığı mobilyanın ömrünü uzatan en önemli faktördür, aynı zamanda kullanılan kumaşın ve süngerin kalitesi de aynı şekilde koltuğun ömrünü uzatır. Ne var ki kumaş ve sünger bir zaman sonra değişebilse de iskelet deforme olursa takımı komple değiştirmeniz gerekir.

İstanbul Ümraniye’de hizmet veren Nova koltuk firması ürettiği köşe koltuk modelleriyle hem evinize şıklık getiriyor hem de kalitesiyle uzun yıllar kullanma garantisi veriyor. Ayrıca www.novakoltuk.com internet sayfasıyla tüm Türkiye’ye aynı kalite ve hızda hizmet verebiliyor.

Farklı modelleri tamamen sizin zevkinize göre imal edebilen Nova koltuk size ayrıcalıklı hissetme ve huzur içinde rahat vakit geçirme garantisi sunuyor. Birçok model arasında Alexis Köşe Koltuk modeli modern ve şık dizaynıyla dikkat çekiyor. İstediğiniz renk, desen ve kumaş çeşidiyle üretilebilen Alexis Köşe Koltuk modeli aynı zamanda yumuşak ya da sert sünger seçeneklerini de sunabiliyor. Rahat ve geniş oturum alanıyla dikkat çeken model aynı zamanda odanızın şekline göre farklı boyutlarda da üretilebiliyor. Evinize farklı bir hava katmak istiyorsanız Nova koltuk tüm ihtiyaçlarınıza uygun üretimler yapabilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun en kısa zamanda evinize ulaşabilir.

Ürün Adı : Alexis

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3.650 TL

Ölçü : 280 X 180

Comments are closed.