Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Aldora Köşe Koltuk 3250 ₺

Aldora Köşe Takımı

Aldora Köşe Takımı

 

Ev dekorasyonunda koltuk önemli bir yer tutar, evin şekline göre, büyüklüğüne göre seçilecek olan koltuk takımı önemlidir. Salonlarda diğer mobilyalar ile uyum sağlayacak ve bütünlük oluşturacak koltuklar seçmekte fayda vardır. Görüntünün önemli olduğu kadar konfor da göz önünde bulundurulmalıdır. Zamanınızın büyük bir bölümünü geçireceğiniz ve dinlenmek için oturup uzanacağınız koltukları tercih etmeniz gerekir.

Büyük ve ferah bir salonunuz varsa Aldora köşe koltuk takımı sizin salonunuzu doldurmaya yetecektir. Son derece rahat ve şık bir koltuk takımıdır, 300 x 180 ölçülerindedir. Leke tutmayan ve silinebilen kumaşlardan üretilmektedir. Kumaş seçenekleri sizin zevkinize göre değiştirilebilir, keten veya mikrofiber gibi her kalite kumaş kullanılabilir. Renk seçenekleri de yine sizin isteğinize göre uygulanabilir. Ürünlerimiz garantilidir, herhangi bir sorunla karşılaşıldığında ürünümüzün arkasında durmaktayız.

Aldora köşe koltuk takımı, gürgen iskeletten yapılmıştır, iskelet üzerine tamamı süngerden yapılmış bir köşe koltuk takımıdır. 3 cm. gizli ayak 18 cm. balkon ve 16 cm. oturum süngeri vardır. Sizin evinizin konumuna göre ihtiyacınız dahilinde U köşe veya L köşe olarak kullanabilirsiniz. Kumaş cins ve renk seçiminde, özel ölçü seçiminde sınırsız seçenekler mevcuttur.

Son derece modern bir koltuk takımıdır, modern çizgiler taşıyan evleriniz için her renk dahilinde modern görünümünü korumaktadır. Rahat oturumu ve şıklığı ile albenisi olan bir modeldir. Silinebilir kumaş seçenekleri ile daha çok tercih sebebi olmaktadır.

Ölçü ve Fiyat

Fiyat : 3250 TL

Ölçü : 300 X 180

Comments are closed.