Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Alava Beyaz Köşe Koltuk Takımları

Yaşam alanınızı harika bir koltuk ile taçlandırmak isterseniz  ürünümüzden yararlanabilirsiniz. Bu ürünümüzde özellikle rahat bir oturum için özel bir tasarım kullanılmıştır. Yaslanma bölgeleri istenilen pozisyona getirilerek oturumun rahat bir şekilde olması sağlanmaktadır. Bu özellikle ile özellikle televizyon karşısında rahat bir vakit geçirmek isteyenler için oldukça uygun olacaktır.

Köşede bulunan detay sayesinde de içeceklerinizi koyabileceğiniz veya çeşitli aksesuarlar yerleştirebileceğini bir bölge bulunmaktadır. Modern tasarımı ile en çok tercih edilen ürünlerimizden biri olan bu mobilya sayesinde evinizin görünümünü harika bir şekilde değiştirebilirsiniz. Hem yeni ev dizayn edenler hem de evlerinde mobilyalarını yenilemek isteyenler bu köşe koltuk ürününü tercih edebilirler.
Alava evinize uyum sağlaması için farklı renklerde de üretilebilmektedir. Renk konusunda oldukça geniş hizmetimiz bulunmaktadır. İstediğiniz herhangi bir renge göre mobilya üretilebilmektedir. Aynı zamanda kare kısımlarının da renklerinin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayaklık olarak yassı ve uzun olmayan ayaklıklar tercih edilmiştir. Dilerseniz sizin için farklı ayaklık modelleri de kullanılabilmektedir.

Evinizin ölçülerine göre özel olarak üretim yapılabilmektedir. Bu özellik sayesinde istediğiniz ölçülerde üretimin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Personellerimiz ücretsiz olarak sizler keşif hizmeti sunmaktadır. Bir hafta süren üretimlerimiz sonrasında İstanbul içerisinde ikamet eden müşterilerimize ücretsiz olarak nakliye hizmeti sunulmaktadır. Uzun süre sorunsuz bir şekilde
kullanabileceğiniz bu ürüne sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  • Ölçü: 280x190
  • Fiyat: 3800 ₺ 3500 ₺
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Comments are closed.