Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Akron U Koltuk Takımları

Akron Köşe Takımı

Evinizde harika bir köşe takımı olmasını istiyorsanız ürünlerimiz arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü zevke hitap etmek için oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız Akron ile de rahat, ayaklarınızı uzatabileceğiniz ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir ürün size sunmaktayız. Sahip olacağınız bu koltuk sayesinde oldukça rahat bir koltuğa sahip olabilirsiniz.

Müşterilerimizin rahat bir şekilde oturum sağlaması için özel ve kaliteli süngerler kullanmaktayız. Bu sayede uzun süreli kullanacağınız bu üründe herhangi bir çökme veya yıpranmanın da olması engellenmektedir. Ayrıca ürünün iskelet yapısı içinde özel malzemeler kullanılmaktadır. Böylelikle uzunu yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Akron Köşe Takımı ürünü aynı zamanda sizin için özel ölçülerde üretilebilmektedir. Evinizde koltuğu nerede istiyorsanız o bölgenin ölçülerine göre üretim yapılabilmektedir. Bu konuda personellerimiz evinize ücretsiz keşif işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Keşif işlemleri sırasında doğru ölçüler alınarak üretime başlanılmaktadır. Firma olarak sizlere renk seçenekleri de sunulmaktadır.

İstediğiniz her renkte koltuğun üretilmesini sağlayabilirsiniz. Renk seçeneği sayesinde koltuğun evinizdeki diğer eşyalara da uyması daha kolay olacaktır. Kir tutmayan ve temizlenebilen kumaş özelliği ile de temizliği kolay olan bir koltuğu tercih edebilirsiniz. Sizlere her zaman kesintisiz hizmet veren firmamız siparişleriniz de ve üretim sonrasında her konuda destek sunmaktadır. Garantili olarak ürünlerimizden yararlanabilmek için bizleri arayabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

  • Ölçü: 280x180
  • Fiyat: 2950 ₺ 2650 ₺
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Comments are closed.