Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Agarta Renkli Köşe Takımı

Renkli kişiliğiniz evinizde ki mobilyalara da yansıyorsa Agarta sizin için oldukça ideal bir ürün olacaktır. Firma olarak sizlere her zevkte ve renkte tercihlerinize göre ürün sunmak için özel tasarımlarımızı sunmaktayız. Bu ürünümüzde oldukça kaliteli ve görünüm olarak oldukça renkli bir ürünümüzdür.

Farklı renklerin yanı sıra farklı desenler ile süslenen ürünü her türlü ortam için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz ölçülerde bu koltuğa sahip olabilirsiniz. Mobilyalarda en çok yaşanılan ölçü sorununu sizlere yaşatmayarak evinize göre ölçüleri alarak üretimi size özel olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz sayesinde istediğiniz odanız için bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Agarta ürünü için aynı zamanda renk seçenekleri de bulunmaktadır. Özelliği açısından oldukça renkli olmasına rağmen sizin isteyebileceğiniz herhangi bir renk kombinasyonu da bu modelde uygulanabilmektedir. İstediğiniz kumaş türü de tercih edilebilir. Üretimlerde kullandığımız kumaşlar kir tutmaz ve silinebilir özelliğe sahip kumaşlardan olmaktadır. Bu özelliği ile özellikle temizlik konusunda sorun yaşamamanız sağlanmaktadır.

Verilecek özel ölçü ve varsa renk tercihleriniz kesinleştikten sonra bir hafta gibi kısa bir süre içersinde üretim işlemleri sonuçlanmaktadır. Ürün sizlere kısa bir süre içerisinde ulaştırılmaktadır. Firma olarak İstanbul içerisindeki siparişlerinizi ise ücretsiz olarak sizlere iletmekteyiz. Türkiye’nin her yerine üretim yapan firmamız sayesinde ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilir ve eşsiz modellerden yararlanabilirsiniz

Fiyatı:

4300 ₺

Özel Ölçü Yapılabilir. Kumaş seçeneği sınırsızdır.
  • Ölçü: 95x95 Tek Modül 700 ₺ 360x360
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Comments are closed.