Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Aden Best Dizayn Köşe Koltuk

Aden Köşe Takımı

Sade bir köşe koltuk olarak tasarlanan Aden Köşe Takımı hem salonunuz hem de oturma odalarınız için oldukça ideal ve uygun bir modeldir. Sağlam bir yapıya sahip olan koltuk hem iskelet hem kumaş hem de sünger bakımından birinci sınıf malzemeye sahiptir. Süngerler oldukça kaliteli ve yumuşak bir yapıya sahip olması nedeni ile hem daha kaliteli ve sağlam olmakta hem de rahat bir oturuma sahip olmaktadır. Mikrofiber özelliğine sahip olan kumaşlar kir tutmaz ve temizlenebilir bir yapıya sahiptir.

Bu özelliği ile özellikle temizlik konusunda rahat edilmesi sağlanmıştır. Kullanılan süngerler özel olarak üretilmekte ve çok uzun süre kullanılmasına karşı herhangi bir bozulma ile karşılaşılmamaktadır. Bu nedenle sahip olacağınız bu koltuğu uzun süre sorunsuz bir şekilde keyifle kullanabilir ve koltuk ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Aden Köşe Takımı farklı renklerde üretilebilmektedir. Dilediğiniz bir rengi tercih edilerek kumaşın istediğiniz renkten olmasını sağlayabilirsiniz. Ayak kısımları 3cm gizli ayak kullanılabildiği gibi ahşap ayak da kullanma imkanı bulunmaktadır. Dilerseniz ayaklıkları tamamen örten örtüleri de tercih ederek kendi zevkinize göre koltuğun şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Koltuğun ana rengini seçebileceğiniz gibi kırlentlerin de renklerini seçebilir desenli veya sade renklerde yararlanabilirsiniz. Özel üretim için aynı zamanda ölçülerde ücretsiz bir şekilde evinizde alınmakta ve evinize uygun olarak köşe koltuk üretimi kaliteli ve özenli bir şekilde gerçekleştirilerek sizlere teslim edilmektedir.

Fiyatı:

2950 ₺

Özel Ölçü Yapılabilir. Kumaş seçeneği sınırsızdır.
  • Ölçü: 320x200 + 95x95
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Comments are closed.