Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Acandi İtalyan Köşe Koltuk

Acandi Köşe Takımı

Nova Koltuk olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için gerekli olan bütün çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Acandi Köşe Takımı ürünümüz ile de sizlerin evinize harika bir koltuk sunmaktayız. Firma olarak sizlere sunduğumuz en önemli hizmet köşe koltukları istediğiniz şekilde dizayn edebilmenizdir.

Bilindiği gibi köşe koltukları farklı evlerde ve odalarda kullanılmak istendiği için standart bir ölçü ile üretilememektedir. Standart olarak üretilen köşe koltuk ürünleri bir çok eve ölçü olarak uygun olmayabilir. Bu nedenle firma olarak özel ölçülerde üretim yapmaktayız ve bu sayede müşterilerimiz kendi evlerine uygun olan bir köşe koltuk ürününe sahip olabilmektedir. Ölçü alma işlemi ise tamamen firmamız tarafından yapılmaktadır.

Keşif işlemleri ücretsiz olarak personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Keşif işlemlerinde koltuğu nereye yerleştirmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Ekiplerimiz o bölgeye uygun olan ölçüleri alarak üretime başlayacaktır.

Aynı zamanda bizlere renk tercihinizi de belirtebilir ve istediğiniz renkte üretimin yapılabilmesini sağlayabilirsiniz. Bir hafta gibi kısa bir sürede üretimler gerçekleştirerek fazla beklemeden koltuklarınıza sahip olabilirsiniz. Sizlere sunulan kumaşlar kir tutmaz ve silinebilir olduğu için temizlik konusunda oldukça rahat olacaksınız. İstanbul içinde oturan müşterilerimize ise ücretsiz nakliye hizmetimizi sunmaktayız. Evinizin en güzel köşesinde harika bir köşe koltuğa sahip olmak için ürünümüzü seçerek istediğiniz ölçülerde üretilmesini sağlayabilir ve hayallerinizdeki odaya hemen ulaşarak huzurlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Fiyatı

3100 ₺

Özel Ölçü Yapılabilir. Kumaş seçeneği sınırsızdır.
  • Ölçü: 300x170
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Comments are closed.