Köşe Koltuk Takımları

Sipariş Destek

0216 540 68 83

E-Mail Bilgi

siparis@novakoltuk.com

Abema Soft Köşe Koltuk

Metal Ayak Farkı : 300 ₺ dir.

Abema Köşe Koltuk

Geniş salonlarınız için oldukça ideal olan Abema Köşe Koltuk ürünü büyük alanlarda kendini gösteren ve modern çizgilere sahip olan bir köşe koltuk ürünüdür. Rahatlık olarak her nokta düşünülerek üretilmiştir. Bu konuda özellikle kol bölümlerinde yumuşak ve dayanıklı malzeme kullanılarak oturan kişinin rahat etmesi sağlanmıştır. Oturum alanı oldukça büyük olduğu için istenildiği gibi oturulabilir ve uzun süre dinlenmek için oldukça ideal bir seçim olabilir.

Metal ayaklıklar kullanılarak hem sağlamlık düşünülmekte hem de modern tasarımının daha şık bir görünüme sahip olması sağlanmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu ürünümüz beyaz renk olarak üretildiği gibi sizlerin isteyebileceği bir renkte de üretim sağlanılabilmektedir. Eğer evinize uygun bir renk seçeneğiniz varsa bunu bizlere bildirmeniz yeterlidir. Üretim için istediğiniz renkler kullanılabilmektedir.

Renk seçeneklerinden yararlanabildiğiniz gibi kumaş seçeneklerinden de yararlanarak koltuğunuzun istediğiniz kumaş türünden üretilmesini sağlayabilirsiniz. Kumaş olarak kir tutmayan yapıya sahip ve silinebilir kumaşları sizlere sunduğumuz için temizlik konusunda da herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ürün her türlü mekana uyumlu üretilebilmektedir.

Bunun için sizden ölçü almamız yeterlidir. Firma olarak sizlere ücretsiz keşif hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmetimiz ile koltuğu yerleştirmek istediğiniz bölgenin ölçülerine göre ölçüler alınarak üretim size özel olarak yapılmaktadır. Üretim işlemlerimiz yedi gün sürmekte ve size İstanbul için ücretsiz nakliye hizmeti de verilmekte olup köşe koltuğunuz evinize bizzat personellerimiz tarafından yerleştirilmektedir.

Fiyatı

3400 ₺

Özel Ölçü Yapılabilir. Kumaş seçeneği sınırsızdır.
  • Ölçü: 300x200
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83

Comments are closed.