Telefon

0216 540 68 83

E-Mail

siparis@novakoltuk.com

Ada Özel Ölçü Köşe Takımı 6000 TL

Ada Köşe Takımı

Metal bazalı köşe takımı

Köşe takımı mobilyaları son zamanlarda en çok tercih edilen koltuk ürünlerinden biri haline geldi. Hem görünüm olarak hem de kullanım olarak oldukça kullanışlı olması insanların tercih sebebi olmasına yol aşmakta. Köşe koltuk seçerken de bazı noktalara dikkat etmek oldukça önemlidir. Bilindiği gibi koltuk ürünleri her zaman alınabilecek ürünlerde değildir.

Maddi açıdan yüksek fiyatlara aldığımız için dayanıklı ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğimiz ürünleri tercih ederiz. Firmamız da bu nedenle sizlere kaliteli ve oldukça dayanıklı ürünler üreterek hizmet vermektedir.

Ada Köşe Takımı birinci sınıf malzemeden üretilerek çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz tasarımda üretilmektedir. Hem koltuğun iskeletinde hem de kumaşında herhangi bir sorun oluşmaması için gerekli çalışmalar yapılarak üretilip size sunulmaktadır.

Ada Köşe Takımı ürünümüzü aynı zamanda kendinize uygun olarak değişiklikler yapma imkanınız da bulunmaktadır. Bu anlamda yapmanız gereken koltuğun rengini ve ölçülerini belirlemektir. Firmamız istediğiniz renkte ve ölçüde üretim yapabilmektedir. Yaptığımız bu üretimler sayesinde evinizde kendi istediğinize göre bir köşe koştuğa sahip olabilirsiniz.

Kumaş seçeneklerimizde istediğiniz her türlü renk seçeneğine sahip olan firmamız aynı zamanda ölçü için ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Keşif hizmetlerimizde doğru ölçüler alınarak üretim başlatılmakta ve üretim bir hafta içerisinde sonuçlandırılarak İstanbul içi ücretsiz olarak sizlere nakliye edilmektedir. Bu hizmetlerimiz sayesinde harika bir köşe koltuğa sahip olabilirsiniz.

Fiyatı:

6000 ₺

Özel Ölçü Yapılabilir. Kumaş seçeneği sınırsızdır.
  • Ölçü: 300x180
  • Whatsapp: 0533 511 50 91
  • İletişim: 0216 540 68 83
Fiyatlar : Standart soho veya tay tüyü kumaş, standart sünger ve ürün açıklamasında verilen ölçülere göre hesaplanmıştır. Kumaş , sünger ve ölçü değişiklikliğinde fiyatlar değişmektedir .Ahşap ayak fiyatıdır. Metal Ayak istenirse Fiyat Farkı: 350 TL Eklenir.

Comments are closed.